Mikroregion Luhačovské Zálesí zorganizoval pro představitele svých obcí druhý z chystaných vzdělávacích bloků, který se uskutečnil v úterý 8. října 2013 na Hotelu Pohoda v Pozlovicích. Školení se točilo kolem tématu „Manažerský rozvoj – Jak vést, komunikova a (re)prezentovat“.

V rámci dopoledního programu se hovořilo o tématech jako komunikační a argumentační techniky nebo leadership a vedení organizace. Po obědu byla na programu marketingová a PR komunikace obcí vč. identity obce. Na závěr školícího bloku proběhla volná diskuse.

Cíle vzdělávacích akcí:

  • předat teoretické a praktické znalosti v oblasti manažerských a marketingových dovedností zástupců obcí (starostům, místostarostům, zastupitelům a zaměstnancům či spolupracovníkům obecních samospráv včetně obecních institucí),
  • zaměřit se na problematiku osobního rozvoje, která významně ovlivňuje efektivitu řídících pracovníků a jejich kompetentnost,
  • workshopy by měly vést k celkovému zefektivnění práce výše specifikovaných zástupců obcí a ke zlepšení propagace obcí v mikroregionu i mimo něj.

Těšit se můžete i na poslední vzdělávací blok, který pro Vás připravujeme. Jedná se o:

  • 3. blok školení na téma „Strategické plánování a komunitně vedeným místní rozvoj Luhačovského Zálesí, který se bude konat 29. října 2013 od 9:00 hod. v Luhačovicích (přesné místo bude upřesněno).

Tisková zpráva ke stažení