PODPORUJEME PÉČI O KRAJINU TRADIČNÍ ÚDRŽBOU LUK A PASTVIN

Luhačovské Zálesí

Ve dnech 9. – 12. 2. 2012 se Luhačovské Zálesí, o.p.s. prezentovala na 21. středoevropském veletrhu cestovního ruchu pod názvem Holiday World, který se konal na pražském výstavišti v Holešovicích.

Veletrh cestovního ruchu Holiday World je tradiční a prestižní akcí svého druhu a nejvýznamnější přehlídkou cestovních kanceláří, domácích českých regionů, národních turistických centrál cestovního ruchu a dalších služeb turistického průmyslu ve střední Evropě. Veletrh je členěn na část pro veřejnost odbornou a veřejnost laickou.

Na letošním veletrhu Holiday World se představila široká škála mnoha zahraničních zemí a bylo zde i široké zastoupení domácích regionů pod společným názvem Region World. Veletrh nabízel velmi bohatý doprovodný program. Mimo konferencí a seminářů určených převážně pro odbornou veřejnost zde bylo připraveno mnoho zajímavých výstav cestovatelských fotografií, přehlídka cestovatelských filmů, soutěže a mnoho dalších.

Luhačovské Zálesí o. p. s. se tohoto veletrhu zúčastnilo také v zastoupení ředitele společnosti RNDr. Romana Kašpara. Hlavním cílem naší účasti byla prezentace území Luhačovského Zálesí, zajímavostí a turistických atraktivit, které tato oblast nabízí. Návštěvníkům byly k dispozici různé propagační materiály jako Mapa a Cykloprůvodce Luhačovského Zálesí, tipy na výlet pod názvem Vítejte v Zálesí, produkt Kolem kolem Komonce, průvodce jednotlivými naučnými stezkami a mnohé další z našeho regionu. Mimo to byla v rámci veletrhu prezentována také nabídka turistického produktu Jižní Valašsko | Trnková stezka, což je produkt, který vznikl na základě spolupráce s MAS Ploština a MAS Vizovicko a Slušovicko.

Pevně doufáme, že účast na tomto veletrhu a propagace této oblasti, „přitáhne“ do našeho regionu ještě více návštěvníků a turistů.