PODPORUJEME PÉČI O KRAJINU TRADIČNÍ ÚDRŽBOU LUK A PASTVIN

Luhačovské Zálesí

1. REGISTRACE DO SYSTÉMU

Registrujte se do systému. Pod tímto odkazem najdete na pravé straně tlačítko REGISTRACE >>

2. ELEKTRONICKÝ PODPIS

Pro podávání žádostí v systému budete potřebovat elektronický podpis. Pokud ho ještě nemáte, vyřídíte jej na pobočkách České pošty a u autorizovaných ceritifikátorů První certifikační autorita, a. s. nebo eIdentity, a. s. 

3. PLNÁ MOC PRO OSTATNÍ SPRÁVCE

Pokud chcete, aby mohl Vaši žádost spravovat také někdo jiný (projektový manažer, účetní, apod.), musíte jim udělit plnou moc s ověřenými podpisy. Formulář najdete zde. Autorizovanou konverzí (viz dále) jej vložíte jako přílohu do žádosti.

4. AUTORIZOVANÁ KONVERZE

Konverze dokumentů z listinné do elektronické podoby i opačně probíhá na všech místech CzechPoint (Česká pošta, obecní úřady a magistráty, vybrané banky a notáři). Dokument tedy přineste na CzechPoint a nechejte konvertovat. Vámi vytvořené PDF nebo jiný soubor systém MS 2014+ neakceptuje.

5. REGISTRACE BROWNFIELD (platí pouze pro program NEMOVITOSTI)

Pro žádost v programu Nemovitosti z OP Podnikání, invoace, konkurenceschopnost, je potřeba zapsat se do databáze brownfields (nevyužívané nebo dříve zastavěné a dnes nemoderní a nevyužitelné areály, budovy, plochy, továrny apod.). Tato registrace probíhá na stránkách CzechInvest zde.

VAŠE ORGANIZACE JE REGISTROVÁNA DO SYSTÉMU