Píše se začátek měsíce září a my za sebou mámě již téměř ¾ úspěšně zrealizovaných projektů v rámci Grantového schéma v Luhačovském Zálesí. Zatímco začátkem dubna se teprve dopisovaly žádosti o podporu jednotlivých akcí v rámci Grantového schéma, na začátku měsíce května jsme netrpělivě vyhlíželi první z nich, která odstartovala sérii celkem 21 podpořených akcí.

Celé léto se neslo ve znamení kultury a sportu. Během letních měsíců proběhlo celkem 17 kulturních, sportovních a společenských akcí konaných v rámci GS. Poslední akce, která se uskutečnila v srpnu, byly oslavy 110. výročí založení SDH Slopné. Do konce roku nás tak čekají už jen pouhé čtyři společenské události.

Na začátku záři se můžete těšit na akci, která se bude konat v Pozlovicích pod názvem Kulturní Pozlovice 2011 a proběhnou také oslavy 130. výročí narození Marie Calmy Veselé. Ke konci října se uskuteční Finálový závod Krajského žebříčku v orientačním běhu v Luhačovicích a v prosinci nás čeká Štěpánský běh Memoriál Dana Veselky, který pořádá TJ Sokol Pozlovice. Určitě je nač se těšit!