Den plný zábavy a aktivit pro celou rodinu si u hotelu Vega v Pozlovicích užilo tuto neděli více než 1000 lidí. Sportovně zábavné atrakce doplnila svým zpěvem Kateřina Kouláková s kapelou Sagar. Děti si užily představení Michala Nesvadby, který pro ně vyrobil spoustu světových vynálezů.

Od nedělního rána byly na hřišti u hotelu Vega v Pozlovicích připraveny atrakce a aktivity, které si užily nejen děti, ale také dospělí. V airsoftové aréně probíhaly vášnivé boje a mezi jednotlivými překážkami pobíhali členové týmů v ruznobarevných maskáčích. O kousek dál zkoušeli svou mušku při střelbě z luku a airsoftových zbraních dámy i pánové, děti nejvíce ocenily překážkovou dráhu, kterou si pro ně připravil sportovní obchod BIFU. Malí jezdci na vypůjčených kolech projížděli dřevěnou dráhu, jejich rodiče si zase vyzkoušeli jízdu na elektrokole nebo čtyřkolce. Hry a soutěže si pro děti připravil Dům děti a mládeže Luhačovice.

Odpolednem se ke všem aktivitám nesl hlas mladé zpěvačky z Frýdku Místku Kateřiny Koulákové, která v loňském roce vyhrála pěveckou soutěž Czech Talent. Na pódiu ji později vystřídal Michal Nesvadba se svou show pro děti, který dětem vyráběl originální světové vynálezy a rozesmál tak nejen nejmenší účastníky Vega neděle, kterých za celý dorazilo více než 1 000.

Akci pořádal tým Jižního Valašska v rámci projektu spolupráce Jižní Valašsko | Trnková stezka. Fotky z akce najdete na Facebooku Jižního Valašska nebo na www.jiznivalassko.cz