V půlce května se ve Slavičíně konal již 10. ročník Helpíkova poháru, což je branně zdravotnická akce, jejímž smyslem je formou hry děti naučit první pomoci.

Není to tak dávno, co jsme vás informovali o plánovaných akcích v rámci Grantového schéma v Luhačovském Zálesí. Nyní se můžeme pochlubit již třemi úspěšně zrealizovanými akcemi.

V půlce května se ve Slavičíně konal již 10. ročník  Helpíkova poháru, což je branně zdravotnická akce, jejímž smyslem je formou hry děti naučit první pomoci. První červnový víkend pak byl ve znamení velkých sportovních klání v Pozlovicích. Pro děti zdejší ZŠ byly připraveny nejrůznější sportovní disciplíny, za které byli ti nejlepší i odměněni. Ve stejném termínu pak proběhl rovněž Dětský den ve Velkém Ořechově, který zdárně proběhl pod organizátorskou taktovkou místního mysliveckého sdružení.

Jak již napovídá název článku, červen bude opravdu bohatý na společenské akce konané v rámci Grantového schéma. Z celkového počtu 21 akcí konaných v průběhu celého roku, se jich v tomto měsíci chystá celkem 11!!! Patří mezi ně patří například Kulturní festival LUHOvaný Vincent, otevírání Naučných stezek Luhačovských Zálesím a mnohé další.